SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mos më harro
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
1211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një sasi e dendur e trëndafilave me ngjyrë dredhëze dhe disa karafila. Dërgoje ketë të dashurës tënde dhe ne jemi të bindur që ajo do ti adhurojë dhe do kënaqet me to.

Cmimi: 35.95 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »