SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Printer - Formati A3 , A4
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
ID e produktit :
121155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet printeri , modeli Officejet 7000 . Ne gjendje shume te mirë , ngjyrat i ka të reja dhe të pa perdorura . Printon fleta te formatit A3 , A4 , A5
Postuar nëpërmjet celularit.

045 611 574
Informata rreth publikuesit
Berat
045/611 574
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »