SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasul edhe oriz
Çmimi :
€1.20
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
ID e produktit :
121172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasul 1 kg=1.20 dhe oriz koçani 1 kg=0.95

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
isni
Kaçanik
044227878
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »