SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer per Garazha - SWISS DOOR
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
ID e produktit :
121213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Swiss Door SH.P.K. ( Dyer Zvicrrane - Made in SWISS) posedon materialin më të mirë në Kosovë nga markat me të njohura në Europë siç janë Fleksiforce ( kompani që ka rreth 13 pika të shitjes në gjithë Europën), Beninca ( motora të dëshmuar ndër vite për punen e tyre shumë të mirë).
Ofrojmë këto shërbime:
- Dyer për Garazha
- Dyer Senzorike
- Motora për dyer
10 VITE GARANCION dera me pjeset perberese kurse
2 VITE GARANCION MOTORI.
( Normalisht garancioni nuk perfshin demtimet fizike te deres).
Ne gjindemi në Zonen Industriale - Çagllavicë, Prishtinë (ngjitur me Auto sallon Endriti),
Si dhe ne Magjistralen Gjilan - Ferizaj ( ne fshatin Pozheran, Komuna e Vitis).
Na kontaktoni:
044 90 11 99
049 33 16 66
044 33 16 66
Informata rreth publikuesit
adonis
Prishtinë
044 424 788
Zona Industriale - Cagllavice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »