SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
power bank 2600mAh
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
ID e produktit :
121216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes power bank apo mbushes rezervë te baterisë per telefona smart ,I pershtatet telefonave qe kane mbushsin sikur samsungu dhe gjithsashtu edhe pjesa tjeter per iphone. Shume e nevojshme ne raste kur hargjohet baterija dhe nuk ka nevoj per kabull shtesJane pa perdor te reja.Per me shume:Tel.+37744690769(Viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
044690769
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »