SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USB flash 8 GB ne formë qelsi Mercedes
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '17
ID e produktit :
121228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes USB flash 8 GB ne forme qelesi per Mercedes dhe me pako speciale me logo te Mercedesit qe shihet ne foto. Per me shume Tel.+37744690769(Viber)049797996(hej)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
044690769
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »