SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilije Salloni
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
ID e produktit :
121234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Janë 2 tresha, 2 dyshe, 1 Fotele dhe tavolina.
Keto Mobilje janë si të reja para një viti jan blerë.
Per Cmim kontakto: 044257394
Informata rreth publikuesit
Adem
Fushë Kosovë
044257394
Fshati Harilaq, Gjendet Afer Airoportit te Prishtines [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »