SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kauqa
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
ID e produktit :
121420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kompletin e kauqava per dhome dite, jane shume modern te perdorun por te ruajtur. jastekat dhe dysheku kane mundesi mu hjek per pastrim jane shume praktik per me shume mundeni me ardh me i pa. shifen dhe ne foto jane dy tresha dhe nje fotele plus pjesa per shtrirje shiqim tv dhe relax.
qmimi eshte shume i volitshem kauqat jane blere jasht para disa viteve me cmim shume te lart permbi 2000 euro nr telefonit 049 107101 ose 049 141 003 mundeni edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
Bukurije
mati1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »