SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Telekomandus powerpoint
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
ID e produktit :
121455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
eshte paisje e cila mundeson komandimim dhe ndrrimin e faqeeve te powepointit dhe programeve multimediale te pc gjate prezantimit. largsia per komandim eshte 10M ndersa laseri e rrok largesi mbi 100M. i pershtatshem per mesimdhenes, ligjerues Autoshkollave, kursev te ndryshme, prezantuesve te projekteve etj. shum i leht per perdorim dhe i thjesht sasi e limituar te interesuarit munden te kontaktoni ne viber . +38649322352
Call: 049 322 352
call: 045 280 316
Informata rreth publikuesit
Arben
Shtime
049322352
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »