SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fustani i bardhe 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
ID e produktit :
121460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fustani i bardhe,eshte ble 600 euro,ndersa shitet 250euro,dorezat,rrethin dhe vellon gratis.
Informata rreth publikuesit
drena
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »