SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Animal Pac
Çmimi :
€59.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
121492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pakete ditore multivitaminash për shendet te përgjithshëm

Mbështet trajnimin rigoroz për të gjithë forcën dhe fuqinë konkurruese per Atletët

Perdorimi:

Merrni 1 deri në 2 pako me mëngjesin apo ndonjë ushqim tjetër , me ujë të bollshëm . Për ata që konkurrojnë ose jeni për trajnim me intensitet më të lartë , dy pako është e sugjeruar .

Të gjitha atletet konkurrues dhe energjike .
- Trajnimi me intensitet të lartë .
- Atletët që përdorin shtesa
- Atletët të cilët dëshirojnë performancën maksimale
Doza ditore
1 paketë në ditë gjatë sezonit te pushimit për mirëmbajtje , 2 pako gjatë një dietë para konkursit ose kur trajnimi është jashtëzakonisht intensiv .

TE REKOMANDUARA
Si shtese " themelore ", Animal Pak duhet të jetë një pjesë e regjimit per çdo atlet . Çdo shtojcë e kafshëve është projektuar për të punuar së bashku , duke krijuar një sistem unik , të fuqishem , dhe të plotë ushqyes . Animal Pak është pika juaj e fillimit .
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »