SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Glucosamine chondroitine
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
121494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per te gjith ata qe kan probleme me Artritin, dhimbje e kyçeve dhe kercin qe gjendet ne bashkimin e kyçeve dhe problme legun sinovial ky produkt ju jep zgjidhje per kete problem.

1500mg Glukosamin .
800mg condroitin per racion.
REKOMANDOHET:

Te merret 2x2 Kapsula gjat dites me nje gote uji. 2 doza te mere gjate nje periudh kohore gjat dites.

Mos te kalohet doza ditore.

Pesha netto: 106 gr

Perbersit:Sulfhate Glukosamine, Sulfhate Chondroitin, Xhelatin (Kapsule), Ekstrakt Nettle Leaf, Glukonat Zinku, Vitamin C, CRA (Ekstrakt Curcumini), anti koglomerat: Stearate Magnezi dhe Dioksid Siikon, Vitamin E, Ngjyrues: Dioksid Titanium dhe Quinoline Yellow, Sodium Selenite, Sulfate Manganeze(II), Vitamin B6.

Ruajtja : Konservohet ne vend te fresket dhe te that.
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »