SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Play Station 4
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
ID e produktit :
121517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Play stationi eshte i sapo ardhur nga Zvicrra , eshte ne gjendje shum te mire ngjyra bardh . Ne kete qmim perfshihen edhe 4 CDja : GTA 5 , Call of duty advanced warfare , Fifa 14 dhe Watch Dogs .
Informata rreth publikuesit
nderim.beqiraj
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »