SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamera HD - Alarm GSM
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '17
ID e produktit :
121603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmav kunder Vjedhjev
•KAMERA VËZHGIMI IP dhe Analog me mundsi shikimi nga vendi dhe interneti (Telefoni)
•ALARME KUNDËR VJEDHJES pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.
•ALARM KUNDËR ZJARRIT
•INTERFON DHE VIDEOFON etj...
Paisjet kan 1 Vjet Garancion Perveq nese Demtohen nga Rryma.
Te interesuarit mund te Kontaktojn ne nr.e Tel & Viber
+386 49 281840
Informata rreth publikuesit
Faton
Klinë
049281840
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »