SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Sera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
ID e produktit :
121631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sera me dimenzione
Gjatësia 15 Metra
Gjersia 3.70 metra
Lartesia 2.50 metra
Ka mundesi te zvuglohet apo te rritet si pas deshires dhe shum let mund te muntohet apo osht muntuse
049 384 189
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bahtir
Prishtinë
049 384 189
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »