SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
dezinfektim bubashfaba 044550009
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '17
ID e produktit :
121661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
QMIMET: PER RAJONIN E PRISHTINES ESHTE 30 EURO PER BANESA

KOMPANIA TERMAX D.D.D NJIHET PER BESUESHMERI DHE KUALITET NE PUNE

30 euro ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN PER 48 OR
JU GARANTOJME . .+377 44 550009 VIBER

BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM .

BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabave furretare) ME GARANCION, NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIKE TE CERTEFIKUAR, NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN GELL DHE STACIONE KAREM EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONJE RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ .


KOMPANIA JONE KRYEN EDHE SHPERBIMET E D.D.D.-SE NE :FABRIKA,DEPO TE MALLRAVE LOKALE AFARISTE CAFFEBAR ETJ. ME LICENC NGA MINISTRIA DHE LESHOJME VERTETIM 6 MUJOR ME GARANCION 6 MUJOR qmimet me mareveshje
Informata rreth publikuesit
Bubashfaba
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »