SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Inventar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
ID e produktit :
121715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim invertar shkollor (banka, karrika, tabela) per kurse te gjuheve. Gjithashtu invertar per Bife, Resaturant, Gjelltore etj. Çmimi shume i volitshem !!

Per me teper na kontakroni ne 044 275 915 dhe ne viber +37744275916
Informata rreth publikuesit
Florent
Ferizaj
044-275915
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »