SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten pajisjet per femije
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '17
ID e produktit :
121755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet maxi cosi (i brendit maxi Cosi) me mbulensen per diell dhe me shtojcat per montim ne karroce - 50 euro

Maxi Cosi eshte ne gjendje perfekte..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edona
Prishtinë
049700018
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »