SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kauqa 3+1
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
ID e produktit :
121762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kauqa me kualitet shume te larte
Eshte nje kauq dhe nje fotele, kauqi mund te perdoret per fjetje per dy persona. Nuk kane asnje defekt.
Informata rreth publikuesit
Yllor
+38649551698
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »