SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet qeni pitbull staford anglez.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
ID e produktit :
121858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin pitbull staford anglez.Është shumë i shtir me te huaj dhe me qen te tjer.I ka 2 vjet e 3 muaj.Gjinia:mashkull.Emrin e ka "Bruno"sepse është kampion kosove për lufta me qen me se shumti është rrokur me pitbull dhe ka fituar.Dhe e ka nje flet në vesh që e ka të shkruar numrin e vaksinave.Qmimi:80€.Mund të kontaktoni ne viber:+37745332064.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
37745332064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »