SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Haski
Çmimi :
€175.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
ID e produktit :
121876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Haski çift. Roki 1 vit e 2 muaj, dhe Rina 8 muajshe. Shume te dashur per familje dhe te bukur.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Manchester, United Kingdom
+377 45 804 803
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »