SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6 , 64GB , Gray color
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
ID e produktit :
121928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjentisht Iphone 6 . Thuajse i ri vetem pak i perdorur , I blere ne Zvicerr , Telefoni eshte ne gjende te rregullt dhe nuk ka asnje prishje apo gervishte dhe punon per mrekulli.
Qmimi i volitshem dhe mund te kete pak zbritje.
Numrat e telefonit : 045/526-744 dhe 049/396-726
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
+38649396726
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »