SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 4 URGJENT
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
ID e produktit :
121946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 4 - 8 giga URGJENTka nje defekt qe nuk i punon zaniEsht ne gjendje te rregullt dhe esht origjinal

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
045383783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »