SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Iphone 4 URGJENT
Çmimi :
€86.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
ID e produktit :
121952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 4 ka 8 giga punon shum mir esht origjinal dhe ka nje defekt qe nuk i punon zani.

Urgjent

Muni me kontaktu edhe ne viber
+37745383783
Informata rreth publikuesit
Blend
Fushë Kosovë
045383783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »