SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maqina Te Drunit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
ID e produktit :
121976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh.

- frez me transporter
- nivelizuese
- shpojse te bagllamave
- zamparuese ,,, e shum tjera
te gjitha maqinat jan prodhim gjerman

Qmimi sipas marveshjes
- e shum mkina te tjera
-

Sebashku me to shes edhe ventilimin komplet pa motorr.

Te gjitha maqinat punojne dhe jan ne gjendje shum te mire. Per me shum informata shikoni fotografite ose me kontaktoni me se miri mes telefonit.

Çmimi sipas marreveshjes. tel 044 636 435
Informata rreth publikuesit
Bujar
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »