SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kafaza
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
ID e produktit :
122026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
...::: Ofert Speciale :::...Kafaza per FLLENZA JAPONEZE me dimenzione te pershtatshme per FLLENZA , kafazi ka vendin per uj dhe ushqim si dhe vezet vin tek vija e kalter dhe mundesh te I mer me lehtësi Kafazi nxe 12-15 FLLENZA JAPONEZEÇmimi 10 eu copa - ai I cili I merr te gjithat kafazat Jan mbetur edhe 8 copa ka edhe Bonus Pleka te cilat bejn grumbullimin e mbeturinave te FLLENZAVEPrishtin Tel 049 177 232 & 049 807 938

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Astrit
049177232
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »