SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gur punus ...
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
122110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punoj pun nga guri si oborre tretoare fontana , njėherim bejm edhe shitjen e gurve dhe rrasav me dimensione te ndryshme...ju mirpresim ...

Toni.. 044515050Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbeni
Prishtinë
044351-927
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »