SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JBL PULSE 2
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
122135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JBL PULSE 2 ALTOPARLANT ME BLUETTOTH DHE AUX ME LED DRITA MBAN BATERIN 10 ORE SENZOR TE NGJYRAVE ETJ .
Informata rreth publikuesit
AudioCenter
Prishtinë
049409919
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »