SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JBL CHARGE
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
122139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JBL ALTOPARLANT ME BLUETOOTH DHE AUX SI DHE CHARGER PER TELEFON MBAN BATERIN 12 ORE
Informata rreth publikuesit
AudioCenter
Prishtinë
049409919
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »