SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JBL HORIZON
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
122150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ALTOPARLANT ME BLUETOOTH PER DHOME ME DRITE , ALARMA ,RADIO FM,AM SI DHE ME 2 PORTE PER USB PER MBUSHJEN E TELEFONAVE
Informata rreth publikuesit
AudioCenter
Prishtinë
049409919
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »