SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JBL E50BT
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
122151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NDEGJUESE JBL E50BT ME BLUETOOTH DHE KABELL MBAJN BATERIN DERI NE 15 ORE.
Informata rreth publikuesit
AudioCenter
Prishtinë
049409919
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »