SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llaptop Asus i5 17inq
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
ID e produktit :
122160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes llaptopin me qmim te volitshem eshte Asus X75VD i ka 2 karetela grafike intel dhe eNvidia GeForce 610M eshte 17 inq i ka 8 giga Ram dhe 500 giga hardiskun, baterin e man rreth 2 ore ndoshta ma shume varet per qka e perdorni
qmimi shume i volitshem 370 euro
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
+37744499962
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »