SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Anti Radar (Radar Detektor) Bugati Veyron
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
ID e produktit :
122202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet anti radari i cili ben detektimin e radarve ne komunikacion i cili ka 2 opcione
City (qytet) highway(autostrad)
Distanca 360 shkall gjersi
City- 600-1200 metra largsi
Highway- 2500 metra largsi
I pershtatshem per tgjitha veturat
Dhe shkalla e maskimit 100% per mos me ra ne sy tek policia ka formen e Bugati VeyronPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Gjilan
044603255
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »