SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 2 Whey 100% Proteine Professional 2.350kg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
ID e produktit :
122216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes keto 2 protaina nuk i kam perdore dhe nuk i kam hap fare.

i kam ble per nevoja personale por nuk i kam perdor sepse i kam nderprere aktivitetet sportive.

qmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
proteina
Prishtinë
37745597780
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »