SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vaj Gjarperi
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
ID e produktit :
122226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vaj i gjarperit perbehet nga nje grup i vajrave bimore natyrore qe kan ndikim te veqante dhe efektivitet ne lekuren e kokes rrenjet e flokeve dhe ne te gjitha fazat e rritjes se flokeve .Perdorimi : vendoseni nje sasi te vajit te gjarperit ne floke dhe lekuren e kokes , pastaj masazhon koken avash me qellim qe vaji i gjarprit te arris skajet e flokeve. E mbajm keshtu per te pakten 1 ore pastaj lahet koka me shampon . Perseriteni dy her ne jave per tre muaj rresht . Te mbahet ne vend te thate dhe larg drites se diellit.Mund te na gjeni ne Deqan e Gjakove ose me porosi dergojm edhe ne qytet e tjeraKontakt :049451929 (hej)049334766044334766(viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Hereq
044334766 049334766 049451929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »