SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qaj natyror per Dobesim
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
ID e produktit :
122229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perdorimi :15minuta para buke ne 200ml uj te sapovluar hidhet nje luge qaji perzirje lulesh , lihet 7-10minuta ose qitet nje luge qaji perzirje lulesh qaj me kos perzihet dhe hahetNuk preferohet te perdoret nga grate shtatzena , nga gjidheneset dhe nga te semuret me kolit .Ne kete perzirje ka vetem peodukte natyrale pa ngjyra shtes apo kimikate Nuk ka indikacione oer varshmeri apo efekte anesoreMund te na gjeni ne Deqan e Gjakove ose me porosi dergojm edhe ne qytet e tjeraKontakt :049451929 (hej)049334766044334766(viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Hereq
044334766 049334766 049451929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »