SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qaj Xhenxhefilli
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
ID e produktit :
122231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perfitimet nga XhenxhefiliKunder infeksioneveEfekt analgjetik dhe antipiretik pra per uljen e temperatures se trupitMbron nga ftohjaVirozat e ndryshme Qetesimin e kollesTe tjerat mund ti lexoni ne fotografi te bere qajitMund te na gjeni ne Deqan e Gjakove ose me porosi dergojm edhe ne qytet e tjeraKontakt :049451929 (hej)049334766044334766(viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Hereq
044334766 049334766 049451929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »