SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Veshim mobile
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
ID e produktit :
122251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punojm me porosi bejm prodhimin e kauqave,karrikave,tavolinave,sopareve si dhe bejm veshjen e te gjitha mobileve me qmim te volitshëm Mund te na kontaktoni ne nr e telefonit+viber 045-257-424

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diellor
Pristina
044-257-424
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »