SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kushina, trapezeria, komoda
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
ID e produktit :
122279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kushina, trapezeria dhe komoda. Jan ne gjendje te mire funksionale. Cmimi me marreveshje.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Art
Pristina
044862475
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »