SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PS2 19cd
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
ID e produktit :
122317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes PS2 e arrdhur nga Holanda.
Sony ka 19cd origjinal dhe 9cd fallco
Bashk me sony vin 2 kontrollera 2 memory card edhe ni paisje ku muni me lu 4 persona
boj ndrrim me iphone 4 ose edhe me naj motor 49cc
Informata rreth publikuesit
Åziz
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »