SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Produkte Islame
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
ID e produktit :
122331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kemi produkte islame si : vaj te gjarprit , buberrecit , kokosit , ricinit etj... krema per fytyre dhe trup , maske per fytyre , krem per kujdesin e thonjeve , lloje te mjaltave si mjalt te sidrit mjalta per dobesim mjalta per sterilitet dhe llojeve qe qajava te farave te zeza qaj per dobesim e shum lloje te tjer Gjithashtu kemi edhe shampona per trup dhe flokePorosit mund ti dergojm vetem ne Deqan , Gjakove dhe (nje here ne jave ne Prishtine)Kontakt :+37744334766(viber)+38649334766+38649451929(hej)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Hereq
044334766 049334766 049451929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »