SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ore dhe USB flash Mercedes
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '17
ID e produktit :
122395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ore dore dhe USB flash 8 GB te firmes Mercedes Benz Jane te reja pa perdor ne kuti, fleshi mund te vendoset edhe ne qelsa. Qmimi komplet 25€Per me shume produkte like faqen:m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/ Tel+37744690769(Viber)049797996(hej)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
044690769
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »