SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ore automatike
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '17
ID e produktit :
122396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ore automatike origjinale qe punen me levizjen e damareve te gjakut.me nje dizajn shume te bukure kjo ore vjen e re pa perdor ne pako speciale. Vjen me qmim 55€
Per me shume artikuj like faqen:

m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/ 

Tel.+37744690769(Viber)
049797996(hej)Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
044690769
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »