SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPHONE 5 32 GB
Çmimi :
€199.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
122440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 5 32GB FULL UNLOCK ne gjendje te rregullt ne sistem poashtu edhe ne pamjen e jashtme eshte i ruajtur(asnje grrith ne ekran). (FOTOT ORIGJINALE) Telefoni eshte i imi personal per te cilin garantoj .

Bashkangjitur me telefonin; mbushesi,degjueset dhe fotroll per telefon.

Nr. kontaktues: 049 755-185 ose ne Viber +38649755185

NDRRIM NUK BEJE !!!
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
049755185
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »