SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Riparime Mobiljesh Dhe Punime Druri TANI&CIMI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
122524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania jone ofron riparime te cdo lloji mobiljesh si: nderrim tapicerie,lyerje mobiljesh,riparime karrigesh kolltuqe divane minibare dhoma gjumi etj. Me sherbimet tona ne jua shnderrojme mobiljet tuaja te vjetra ne te reja.Ju kursejme kohe dhe para.
Per cdo hollesi te metejshme kontaktoni ne nr e cel:0684555793
Informata rreth publikuesit
Yuri
Manez [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »