SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Invertari SonyPlaystation
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
ID e produktit :
122609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Invertari SonyPlaystation MANI

7 SonyPlayStation 3,
1 Sony Playstation 4,
1 Sony Playstation 2,

8TV Grundig 38'' ,
1TV Telefunken 32'',

9 Tavolina per Sony
18 Karrika ( Ulse )
3 Karrika Shtes


30 Jostika ( Dorza ) dhe tgjitha paisjet tjera percjëllese.

Presim vetem bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
044349269
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »