SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Laptop i7 Dell e6410 319Euro
Çmimi :
€319.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
ID e produktit :
122663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CPU : Intel Core i7 640M 2.80ghz up to 3.46GHz
RAM : 4gb DDR3
SSD :120 GB
GPU : nvs 3100m ,512mb up to 2266mb
Display :14.1" 1440x900
Me adapter

Mund t n agjeni edhe n facebook
www.facebook.com/AstroTechkss 

Si dhe transporti eshte gratis per t gjith kosoven
Informata rreth publikuesit
arton
Prishtinë
044-511-151
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »