SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Laptop Dell core 2 duo 14.1inch
Çmimi :
€165.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
ID e produktit :
122664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CPU : p8600 core 2 duo 2.4 GHz (3 mb cache)
Ram : 2GB
Hdd : 160GB
Gpu: Intel graphic
Display : 14.1"
Back led keyboard (me tastjer ndriqyese)

Mund t na gjeni edhe n faqen zyrtare n facebook
www.facebook.com/AstroTechkss 
Si dhe transporti eshte gratis per t gjith Kosoven
Informata rreth publikuesit
arton
Prishtinë
044-511-151
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »