SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Laptop Dell core 2 duo me SSD
Çmimi :
€119.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
ID e produktit :
122665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CPU : Intel core 2 duo U9300 1.2GHz
Ram : 4 GB DDR3
Storage : SSD 64 GB
Screen: 12.1 inch
Battery : 2 orë
Me bateri te dyfisht
Me adapter

Mund t na gjeni n faqen zyrtare n facebook
www.facebook.com/AstroTechkss 
Si dhe transporti esht gratis per t gjith Kosoven
Informata rreth publikuesit
arton
Prishtinë
044-511-151
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »