SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung S6 EDGE 64GB GOLD
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
ID e produktit :
122683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung S6 EDGE 64GB GOLD SM-G925F i ardhun nga Gjermania vetem 3 muaj i perdorun dhe ne gjendje te rregullt me paisje origjinale.
Kontakto: 044888209 Viber + Whatsapp.
Telefoni eshte vetem per shitje nuk baj ndrrim.
Informata rreth publikuesit
Erblin
Spreitenbach, Switzerland
044888209
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »